Benim Hikayem

nevin Devrim Kaya

1987 yılı Gaziantep doğumluyum. Çok küçük yaşlardan beri çalışma hayatının içerisinde yer aldım. Sakarya Üniversitesinde Turizm İşletmeciliği eğitimi aldım ama insan psikolojisine olan merakım ve küçük bir Prensin annesiyken Kanser olmakla karşı karşıya kalmam Uzaktan eğitimle Davranış Bilimleri ve Psikoloji eğitimleri almaya zorladı beni.

Bu eğitimlerle de pekiştirerek önce kendimi sonra başkalarını iyileştirme arzusuyla Bilinçaltı Terapistliği ve Eğitmenliği serüvenim başladı. İnsanın davranışlarının nedeni ve Evrenin işleyişine ve yaratıcının düşüncelerine olan durdurulamaz merakım doğrultusunda şimdi bilinçaltı ve enerji sistemleriyle ilgili pek çok alanda eğitim aldım çok farklı olan ama bir bütünün parçalarını oluşturan geniş bir alanda eğitimler ve seanslar vererek bütüne olan hizmetimi sürdürmekteyim!

Jade Laniakea adlı markamı yakın zamanda kitaplarıma, sistemime ve öncüsü olmayı hedeflediğim bilinçli farkındalık ve iyilik hareketlerine alan açması için yarattım ve geliştirme çalışmalarına devam etmekteyim!

Işığıma, Yoluma, Hikayeme

HOŞGELDİNİZ!