Benim Hikayem

nevin Kaya

Bana şans getiren, Kendimi Keşif Maceramı sizin hayatınızdaki tüm ihtiyaçlarınızı güven dolu tüm hücrelerinizde hissedeceğiniz, canlı destek, %100 kolaylık, neşe ve ihtişamla "Kendini ve Yaşamını Yarat" projemi test edilmiş ve onaylanmış olarak size sunuyorum. Mutluluk yaratan, Sürprizlerle dolu "Kendini ve Yaşmını Yarat" Projeme katılmak için heyecanlandığınızı görüyorum :)

7/24 kendi yaşamının canlı yaratıcısı olmak neye benzerdi?

Yaşamın tükenmek yerine çoğalmaktan işleseydi bu ne yaratırdı?

1987 yılı Gaziantep doğumluyum. Çok küçük yaşlardan beri çalışma hayatının içerisinde yer aldım. Sakarya Üniversitesinde Turizm İşletmeciliği eğitimi aldım ama insan psikolojisine olan merakım ve küçük bir Prensin annesiyken Kanser olmakla karşı karşıya kalmam Uzaktan eğitimle Davranış Bilimleri ve Psikoloji eğitimleri almaya zorladı beni.

Bu eğitimlerle de pekiştirerek önce kendimi sonra başkalarını iyileştirme arzusuyla Bilinçaltı Terapistliği ve Eğitmenliği serüvenim başladı. İnsanın davranışlarının nedeni ve Evrenin işleyişine ve yaratıcının düşüncelerine olan durdurulamaz merakım doğrultusunda şimdi bilinçaltı ve enerji sistemleriyle ilgili pek çok alanda eğitim aldım çok farklı olan ama bir bütünün parçalarını oluşturan geniş bir alanda eğitimler ve seanslar vererek bütüne olan hizmetimi sürdürmekteyim!

Jade Laniakea adlı markamı yakın zamanda kitaplarıma, sistemime ve öncüsü olmayı hedeflediğim bilinçli farkındalık ve iyilik hareketlerine alan açması için yarattım ve geliştirme çalışmalarına devam etmekteyim!

Dönüşümün doğru adresine

HOŞGELDİNİZ!