THETA HEALING ŞİFASI

Theta Healing - Teta Şifası Nedir ?

Theta healing meditasyon yolu ile fiziksel, duygusal ve spiritüel olarak şifa veren yönlendirilmiş bir dua tekniğidir. Her şeyin yaratıcısına bağlandığınız zaman beyin dalgalarınız otomatik olarak teta durumuna geçer. Bu bilinç durumunda her şeyi anında yaratabilir ve değiştirebilirsiniz. Yaradan bize bu bilgiyi koşulsuz olarak verdi. Bu bilgi benim ve birçok kişinin hayatını değiştirdi. Teta şifası bir nevi yaradanın bizlere bir lütfudur.

Beynimizi theta dalga boyuna getirince hem kendimizde hem de başka kişiler üzerinde inanç ve his değişikliği yapabiliriz çünkü;
- Theta bilinçaltı olarak düşünülebilir,
- Theta hatıraları ve duyguları tutar,
- Theta tutum, inanç ve davranışları yönetir.
- Teta bilinç halinin altında hareket etmenizi sağlar.

teta şifası

Bu sistemde ben her şeyin yaratıcısına bağlanarak eş yaratıcılığımı kullanıp yaradanla birlikte sizin izninizle sizin adınıza yaratım yaparak istediğiniz ve ihtiyacınız olan fiziksel, duygusal, spiritüel konularda anda değişiklikler gerçekleştiriyorum.

Siz değiştiğiniz için yaşamınız ve hayatınızda ki insanların size karşı tutum ve davranışları da anda değişiyor.

Teta Şifası Nasıl Yardımcı Olur?

Hücrelerinizde ve yaşamınızda bu teknikle anda değişimler yaşayacaksınız. Teta Şifası seansına başlamadan önce değiştirmek istediğimiz inanç ve hisleri kas testi yoluyla bilinçaltınızdan gelen cevaplar doğrultusunda size var olup olmadıklarını ve seans bitiminde değişip değişmediklerini gösteriyorum.

Teta Şifası sistemiyle sizde bilincinizi uzağa taşıyarak gelecek yaratımı yaptırıyorum, yine aynı şekilde bilincinizi geçmişe taşıyarak geçmişinizde ve geçmiş yaşamlarınızda size hizmet etmeyen her şeyi değiştirebiliyorum çünkü kuantum bir zamanda geçmiş ve gelecek yoktur. DNA aktivasyonuyla DNA'nızı daha yüksek kapasiteyle kullanabilmenizi sağlıyorum nitekim sahip olduğumuz ve olabileceğimiz tüm yetenekler DNA’mızın aktif olan yüzdesiyle doğru orantılıdır. Geçmiş çağlarda Tanrı olarak adlandırılan bireyler ve Peygamberlerin normal insanlardan en büyük farkı DNA’larını %100 kapasiteyle kullanıyor olmalarıdır. Ve unutmayalım ki tüm yaratılmışlar aydınlanmış ruhlara tabidir.

Siz de koşulsuz sevgiyle hücrelerinizi ve yaşamınızı saran bu teknikle şifalanmak ve aydınlanmak ister misiniz?

theta healing ne ise yarar

Theta Healing -Teta Şifası Ne İşe Yarar ?

Teta şifası sizin yaşam enerjinizi arttıracak, negatif düşüncelerden arınmanızı sağlayacak, pozitifte sabitlenmenizi ve daima mutluluk frekansında kalmanıza yardımcı olacak bir metottur. Gücünüzün farkına varmanızı, yeteneklerinizi keşfetmenizi, güçlendirmenizi ve başarıda istikrarlı olmanızı sağlayabilen bir yöntemdir. İmkansız olarak kaydettiğiniz tüm inanç, arzu, istek ve hayallerinizin size mümkün olduğunu gösterecek ve bunu anda gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

Teta şifası mutluluğunuzu engelleyen katı kurallarınızın, atalarınızdan gelen inançlarınızın, size ağır gelen yaşam derslerinizin, sebebini anlamadığınız olumsuz hislerinizin farkına varıp değiştirmenizi mümkün kılar. Özünüzde sahip olduğunuz kişiliğinizi bu realiteye yansıtmanız için size doğru yolu gösterir.

Bilinçaltınızda sahip olduğunuz tüm bilgeliği, bilinçaltınızla bağınızı güçlendirdikçe bu yaşantınıza daha kolay akıtacaksınız.

Teta Şifası IQ yu Arttırabilir mi?

Teta Şifası IQ yu arttırabilen bir özelliğe sahiptir, sözel becerileriniz, imajinasyon yeteneğiniz, analitik düşünme becereniz, ruh-beden-zihin bütünlüğünüz Teta ile hergün daha iyi seviyeye ulaşır. Çünkü Teta beynin her iki lobunun aktif olmasını ve dengede kullanılmasını sağlar.

Ruhsal pekçok hastalıktan sadece beyninizin her iki lobunu dengede kullanarak, beyin kimyasallarınızı dengeleyerek ve hormonlarınızı düzenleyerek kurtulabilirsiniz. Vücudunuzda endorfin ve serotonin hormonlarını ( mutluluk hormonları) sürekli düzenleyebilirsiniz ve mutluluk için dışarıdan olan beklentilerinizi sonlandırabilirsiniz. Yaşamınızdaki stresi pozitif stres seviyesine (günlük 30 dk) çekebilir ve stresinizi yönetebilirsiniz.

Teta Şifası uygulaması sırasında inançlarınız kinesyoloji testiyle doğrulanır. Seans öncesi ve sonrası inanç ve hislerinizin değişip değişmediği size gösterilir.

Theta Healing'in Oluşumu

Teta Şifası 1994'teki Orian Tekniği kavramından günümüzdeki kullanımına kadar uzun bir yolculuk geçirdi. Theta Healingin kurucusu Vinna Stibal'ın asıl planı şifalandırmada kullanmak olmasa da, doğuştan gelen sezgisel bir yeteneğe sahipti.

Kişisel sağlık nedenleriyle önce Taozmi, beslenmeyi ve şifalı bitkileri araştırmaya başladı. Bu yola ilk olarak 1990 yılında üç çocuğuna bakmak zorunda kaldığında çıktı. İlk olarak Hükümetin Enerji Bakanlığında belirli sayıda kadın çalışan istihdam edeceğini duydu planı nükleer güvenlikte 'İdare' olarak adlandırılan yerde çalışmak ve asıl ilgi alanı olan sanatın peşinden koşmaktı.

theta healing olusumu

1991 yılında nükleer güvenlik elemanı olmak için bir yıl süren eğitime başladı. Bu sürede başka şeylere olan ilgisini kaybetmedi. Gerekli işlemlerin gerçekleşmesini beklerken başka bir fabrikada çalışmaya başladı. Sağlık sorunları ona naturopatik tıp alanında çalışmaya yoğunlaşması için gerekli teşviki sağladı. Mart 1994'te tam zamanlı masaj, beslenme rehberliği ve naturopatik egzersiz hizmetleri sunan bir firma açtı. Gelir sağlaması için kişisel analiz yapmasını öneren bir medyumla tanıştı. Analizlerde oldukça iyiydi ve kullandığı teknikler üzerinde dersler vermesi teklif edildi.

Bu sırada sağ bacağına Ağustos 1995'te kemik kanseri teşhisi konuldu. Doktoru daha önce buna benzer sadece iki vaka gördüğünü söyledi ve bacağının kesilmesinin ona yaşamak için biraz daha zaman kazandıracağını söyledi. Sadece biyopsi almak için bile bacağını o uyanıkken açmaları gerekti ve maddi imkansızlıklar sebebiyle eşi onu hastanede kalmasını sağlayamadı acılar içinde dört saatlik bir yolculuk yapmak zorunda kaldı.

Bu acılar içerisinde yaşarken sezgisel yetenekleri daha net bir hal almaya başladı ve 'Tanrım neden ben?' diye sorgularken sezgileri yolu ile bacağını iyileştirebileceği mesaj geldi. Ve çok geçmeden bu gelen mesajın cesaretiyle kendi bacağını kanserden kurtardı.

Teta'nın yeni bir şifalandırma teorisi olmadığını biliyordu. Birçok hipnoz uzmanı aslında insanlarla çalışmalarını Teta halinde yapıyor. İnsan zihni beş farklı beyin dalgasına sahiptir. Alfa, Beta, Gama, Delta ve Teta. Bunlar sürekli hareket halinde beyin tüm bu frekanslarda sürekli dalgalar üretiyor. Yaptığınız ve söylediğiniz herşey beyin dalgalarınızın frekansları tarafından düzenleniyor. Teta şifası hali hipnozda kullanılan çok derin rahatlama halidir.

Vianna'nın öğrencisi ve arkadaşı olan nükleer tesiste çalışan bir fizikçi Elektroensefalograf yaptı ve şifa metotları derslerine katılan herkesi bu makineye bağladı. Bu makineyle beyin dalgalarının Teta frekansında olduğunu doğruladı. Tekniği yeni öğreniyor olsa bile herkes Tetaya geçiyordu ve sadece uygulayan değil karşısındaki kişide Tetaya geçiyordu. Şifa yaparken beynimiz Teta dalga boyuna geçtiği için bu teknik Teta Şifası adını almıştır.

Siz de Theta Healing - Teta Şifası ile hayatınıza yeni bir yön vererek renk katmak ve uluslararası geçerli uygulayıcı sertifikasına sahip olmak ister misiniz?
BANA ULAŞIN